Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland te Gouderak

Dorpsstraat 99
2831 AN Gouderak

Diensten: 10:00 en 18:00


7 maart 1954

Eerste dienst
Ds. H. Visser_Mzn

13 april 1954

Instituering als Christelijk Gereformeerde Gemeente

1956

Bevestiging als lerend ouderling
Dhr. J.W. Kloot

1962

Afscheid
Ds. J.W. Kloot

20 juni 1962

Bevestiging als lerend ouderling
Dhr. H.J.C.H. Zwijnenburg

1963

Bevestiging als predikant
Kand. H.J.C.H. Zwijnenburg

1982

Afscheid
Ds. H.J.C.H. Zwijnenburg

1 februari 1984

Overgang naar Oud Gereformeerde Gemeenten in Nederland
Bron: www.digibron.nl

15 mei 1985

Beroepen (als predikant)
Kand. A.D. Muilwijk

juli 1989

Beroepen (als lerend ouderling)
Dhr. T. Klok

13 maart 1992

Ingebruikname kerkgebouw
Ds. A.P. van der Meer
Prediking over: Jesaja 1:27

april 1998

Beroepen
Ds. A. Kort

april 2006

Beroepen (als lerend ouderling)
Dhr. Th.L. Zwartbol

juli 2011

Beroepen
Ds. G. Gerritsen

april 2012

Beroepen (als lerend ouderling)
Dhr. R. Bakker

april 2013

Beroepen
Ds. G. Gerritsen

april 2014

Beroepen
Ds. A.F.R. van de Veen

15 april 2016

Beroepen
Ds. A.F.R. van de Veen