Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland te Leersum

Burg. Van de Boschlaan 1
3956 DA Leersum

Diensten: 10:00 en 18:00


13 januari 1939

Oprichting evangelisatie

11 oktober 1946

Instituering als Christelijk Gereformeerde Gemeente

5 december 1950

Afscheid (als lerend ouderling)
Dhr. L. Gebraad

16 november 1951

Beroepen
Ds. E. du Marchie_van_Voorthuijsen

Zowel gemeente als predikant behoorden toen nog tot de Christelijk Gereformeerde Gemeenten (de latere Christelijke Gereformeerde Kerk).

30 november 1951

Aangenomen
Ds. E. du Marchie_van_Voorthuijsen

Zowel gemeente als predikant behoorden toen nog tot de Christelijk Gereformeerde Gemeenten (de latere Christelijke Gereformeerde Kerk).

17 februari 1952

Bevestiging
Ds. E. du Marchie_van_Voorthuijsen
door: Ds. C. Smits
Prediking over: Jesaja 51:16
Intredepreek over: Exodus 3:12

Zowel gemeente als predikant behoorden toen nog tot de Christelijk Gereformeerde Gemeenten (de latere Christelijke Gereformeerde Kerk).

8 september 1952

Uittreding uit Christelijk Gereformeerde Gemeenten
Ds. E. du Marchie_van_Voorthuijsen

15 oktober 1952

Overgang naar Oud Gereformeerde Gemeenten in Nederland
Ds. E. du Marchie_van_Voorthuijsen

september 1966

Beroepen
Ds. J. van der Poel

mei 1996

Beroepen
Ds. A.P. van der Meer

april 1997

Beroepen
Ds. A. van der Meer

april 1998

Beroepen
Ds. A.P. van der Meer

juni 1999

Beroepen (als lerend ouderling)
Dhr. G. Gerritsen

september 2001

Beroepen
Ds. T. Klok

mei 2005

Beroepen
Ds. T. Klok

april 2006

Beroepen (als lerend ouderling)
Dhr. Th.L. Zwartbol

mei 2008

Beroepen
Ds. T. Klok

juli 2009

Beroepen (als lerend ouderling)
Dhr. P. van Veen

april 2010

Beroepen (als lerend ouderling)
Dhr. A.F.R. van de Veen

april 2012

Beroepen (als lerend ouderling)
Dhr. R. Bakker